2012 - Skomielna Czarna - Odpust (2)

Witam, oczywiście wszyscy zgromadzeni na spotkaniu zapisali sobie adres strony także myślę, że nie będę jedynym, który zechciał podzielić się zdjęciami. Wczoraj po raz pierwszy na Mszy Świętej została odmówiona nowenna do Matki Boskiej Kołomyjskiej. Zdjęcia z wczorajszego spotkania prześlę niebawem wraz z podpisami. Stronę będziemy sukcesywnie odwiedzać, a zebrane materiały już stopniowo drukujemy do czytania babci. Wczorajszego maila przeczytałem babci przez telefon, bardzo się ucieszyła i również serdecznie pozdrawia.

Pozdrawiam wraz z całą rodziną
Wojtek Urynowicz

2012 - Skomielna Czarna - Odpust (1)

Witam serdecznie,

Adres strony otrzymałem w dniu dzisiejszym od księdza proboszcza na obiedzie po Mszy Świętej za Kołomyjan w Skomielnej Czarnej. Moja babcia w 1945r. (mając 5 lat) wraz z rodzicami i siostrą musiała opuścić te tereny. Od 4 lat moja rodzina uczestniczy w organizowanym spotkaniu i wspólnej modlitwie w każdą pierwszą niedzielę września. Żałujemy, że dowidzieliśmy się o nich tak późno, ze względu na moich śp. pradziadków. Cieszymy się, że powstała strona poświęcona Cudownej Matce Boskiej Kołomyjskiej i jest ona tak wspaniale prowadzona. Ponieważ sam od 2 lat mam przyjemność uczestniczyć w spotkaniach chciałbym podzielić się zdjęciami jakie udało mi się wykonać. Dlatego proszę o podesłanie adresu mailowego.

Pozdrawiam Wojciech Urynowicz z Krakowa

2012 - Kołomyja - Odpust

Przesyłam te zdjęcia, które udało mi się zdobyć. Niestety nie jest ich za dużo. W tym roku Odpust był trochę mniej uroczysty niż co roku. A to dlatego, że mamy 2 Odpusty, na św. Ignacego 31 lipca i ten na Matki Bożej. Zazwyczaj ten drugi jest liczniejszy w gości i bardziej uroczysty. A w tym roku stało się odwrotnie, na pierwszym Odpuście było więcej gości i parafian. Chyba też dlatego, że jest to jednak czas urlopów.

Irena Hulaj- Nazarowa